Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- PROGRAMIRANJE I 16.10.2023
Materijal za laboratorijske vježbe 2023/24
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 16.10.2023
Praćenje nastave zajedno sa master studentima
- FACTS i HVDC komponente energetske elektronike 15.10.2023
Odlaganje vježbi
- Komutacioni sistemi 15.10.2023
Materijal za treći termin predavanja
- OSNOVI RAČUNARSTVA I 15.10.2023
Materijal koji ce biti upotrebljavan tokom izvodjenja nastave 16. 10. 2023.
- Principi mobilnih radiokomunikacija 15.10.2023
Nastava 18.10.
- Digitalni telekomunikacioni sistemi 15.10.2023
Nastava 19.10.
- Tehnike višestrukog pristupa 15.10.2023
Nastava 20.10.
- Optimizacija pogona elektroenergetskih sistema 13.10.2023
Materijal sa vježbi
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 13.10.2023
Materijal sa vjezbi 1
- Tehnika visokog napona 13.10.2023
Materijal sa vjezbi 1
- Organizacija i arhitektura računara II 13.10.2023
KONAČNI raspored izlaganja Seminarskih radova
- Elektrodistributivni sistemi 13.10.2023
Vježbe elektrodistributivni sistemi
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA II 13.10.2023
KONAČNI raspored izlaganja Seminarskih radova
- Digitalne telekomunikacije 13.10.2023
Prva laboratorijska vježba
- Digitalne telekomunikacije 13.10.2023
Računske vježbe 23/24
- Digitalne telekomunikacije 13.10.2023
Predavanja_Termin 3: 16.10.2023.
- Slučajni procesi 13.10.2023
Materijali sa prva dva termina nastave
- RAČUNARSKE PERIFERIJE I INTERFEJSI 12.10.2023
Ulazni digitalni portovi
- Kompjuterska vizija 12.10.2023
Drugi termin predavanja
- FIZIKA 12.10.2023
ТРЕЋА НЕДЕЉА НАСТАВЕ
- Kompjuterska vizija 12.10.2023
Slike sa prezentacija i jupyter skripti
- MATEMATIKA III 12.10.2023
Časovi vježbi
- MATEMATIKA III 12.10.2023
Časovi vježbi
- Nestacionarni signali i sistemi 12.10.2023
Link za materijale sa nastave
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA II 12.10.2023
ECTS katalog za studijsku 2023/24 godinu
- Identifikacioni sistemi 11.10.2023
Pametne kartice
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 11.10.2023
Promjena sale u kojoj se izvodi nastava
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 11.10.2023
Promjena termina računskih vježbi
- FIZIKA 11.10.2023
Pocetak rada u laboratoriji 044-grupe, ternimi, vjezbe
- ELEKTRIČNA MJERENJA 11.10.2023
Nastava - 12.10.2023.
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 10.10.2023
Prezentacije sa predavanja
- Projektovanje mikroprocesorskih sistema 10.10.2023
Džojstik i detektor zvuka
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA I 10.10.2023
Uvod u NEPLAN
- Elektroenergetski kablovi 10.10.2023
Novi termin predavanja
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 10.10.2023
Materijal sa vjezbi 1 i 2
- ZAŠTITA PODATAKA I SISTEMA 10.10.2023
Vježbe I
- MATEMATIKA 10.10.2023
Odlaganje vježbi
- Digitalna obrada slike 10.10.2023
Rezultati testova za generaciju 2023/2024
- PROGRAMIRANJE I 10.10.2023
Materijal za laboratorijske vježbe 2023/24
- Mikroprocesori u industriji 09.10.2023
Izlazni portovi
- Digitalni telekomunikacioni sistemi 09.10.2023
Nastava 12.10.
- Tehnike višestrukog pristupa 09.10.2023
Nastava 13.10.
- Principi mobilnih radiokomunikacija 09.10.2023
Nastava 11.10.
- Računarske metode u elektroenergetskim sistemima 09.10.2023
Template za seminarske radove
- Računarske metode u elektroenergetskim sistemima 09.10.2023
Materijal sa vježbi
- Projektovanje i implementacija ISAU 09.10.2023
Materijali sa predavanja
- Instalacije i osvjetljenje 08.10.2023
Raspored za vježbe
- MENADŽMENT U ICT 08.10.2023
Prijavljivanje grupa za izradu seminarskih radova
- RAČUNARSKE MREŽE 08.10.2023
Materijal za treći termin predavanja
1 ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... 352