Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 15.11.2023
Rezultati kolokvijuma
- APLIKATIVNI SOFTVER (TEKST PROCESORI) 15.11.2023
Raspored polaganja kolokvijuma
- Nestacionarni signali i sistemi 14.11.2023
Nastava
- Teorija algoritama 14.11.2023
Termin drugoga testa
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 14.11.2023
Termin kolokvijuma
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 14.11.2023
Termin održavanja kolokvijuma
- Električni pogoni 14.11.2023
Termin pregleda radova
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 14.11.2023
Kolokvijum - Novembar 2023
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 14.11.2023
Kolokvijum - Novembar 2023
- Slučajni procesi 14.11.2023
Pomjeranje termina nastave 15.11.2023.
- PROGRAMIRANJE II 14.11.2023
Rezultati kolokvijuma
- Principi mobilnih radiokomunikacija 14.11.2023
Nastava 15.11.
- Java programiranje 13.11.2023
Kolokvijum
- Teorija informacija i kodova 13.11.2023
Termin kolokvijuma
- Matematičke metode u računarstvu 13.11.2023
Termin I kolokvijuma
- APLIKATIVNI SOFTVER (TEKST PROCESORI) 13.11.2023
Termin kolokvijuma
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 12.11.2023
Rezultati kolokvijuma - 12.11.2023 10:49
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 12.11.2023
Termin prvog kolokvijuma
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 10.11.2023
Prvi ciklus laboratorisjkih vježbi
- Digitalni telekomunikacioni sistemi 10.11.2023
Kolokvijum
- RAČUNARSKE MREŽE 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja popravnog kolokvijuma
- Komutacioni sistemi 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja kolokvijuma
- KOMUTACIONI SISTEMI 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja kolokvijuma
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 10.11.2023
Termin održavanja kolokvijuma
- Komutacioni sistemi 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja popravnog kolokvijuma
- KOMUTACIONI SISTEMI 10.11.2023
Informacija o terminu održavanja popravnog kolokvijuma
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 10.11.2023
Termin održavanja popravnog kolokvijuma
- Elektroenergetski kablovi 10.11.2023
Materijal sa predavanja 4
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 10.11.2023
Domaci i materijal sa casa
- Električni pogoni 10.11.2023
Rezultati prvog kolokvijuma - zadaci
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 10.11.2023
Promjena termina racunskih vjezbi 10.11.2023.
- PROGRAMIRANJE I 10.11.2023
Termin kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE I 10.11.2023
Termin kolokvijuma
- Teorija informacija i kodova 10.11.2023
Primjer kolokvijuma
- RAČUNARSKE PERIFERIJE I INTERFEJSI 09.11.2023
Servo motor
- RAČUNARSKI HARDVER 09.11.2023
Laboratorijske vježbe iz Računarskog hardvera
- FIZIKA 09.11.2023
ТЕРМИН НАСТАВЕ 15. 11.
- Projektovanje u elektroenergetskim sistemima 09.11.2023
Vježbe IV
- OSNOVI RAČUNARSTVA 09.11.2023
Domaći 2
- PROGRAMIRANJE II 09.11.2023
Rezultati prvog laboratorijskog testa
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 09.11.2023
Vjezbe se nece drzati 10.11.2023
- MATEMATIKA I 09.11.2023
Nadoknada časova vježbi - 10.11.
- Elektroenergetski kablovi 09.11.2023
Termin kolokvijuma
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 09.11.2023
Termin računskih vježbi 10.11.2023.
- Identifikacioni sistemi 08.11.2023
RFID: ID zapisi u EEPROM-u identifikatora.
- Teorija algoritama 08.11.2023
Aktivnosti u 8. i 9. nedjelji nastave
- OSNOVI RAČUNARSTVA 08.11.2023
Rezultati prvog kolokvijuma
- Instalacije i osvjetljenje 08.11.2023
Rezultati nakon prva dva testa
- UPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIM PROCESIMA 08.11.2023
Termin prvog kolokvijuma 2023/24 školske godine
1 ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 ... 352