Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 04.04.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 04.04.2018
Raspored poslednjih grupa za treću lab. vježbu - četvrtak 05.04.2018.
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 04.04.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 04.04.2018
Termin kolokvijuma
- TEORIJA SIGNALA I INFORMACIJA 04.04.2018
Rezultati kolokvijuma
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 04.04.2018
Obavjestenje
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 04.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- DIGITALNA ELEKTRONIKA 04.04.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTRONIKE 03.04.2018
Termin kolokvijuma iz Osnova elektronike
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 03.04.2018
Termin kolektivnih konsultacija i termini individualnih konsultacija
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 03.04.2018
Materijal za nastavu
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 03.04.2018
Materijal za nastavu
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 03.04.2018
Raspored grupa za lab test, 04-04-2018
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 03.04.2018
Fajlovi
- MIKROPROCESORI U INDUSTRIJI 03.04.2018
Prenos podataka
- MIKROPROCESORI U INDUSTRIJI 03.04.2018
Upravljanje u industriji
- ELEKTRIČNA MJERENJA 03.04.2018
Obavještenje
- FIZIKA I 03.04.2018
Raspored grupa za drugu laboratorijsku vježbu
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 02.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 02.04.2018
Termin 8
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA I 02.04.2018
Vježbe
- MATEMATIKA IV 02.04.2018
Termin kolokvijuma
- Računarske mreže (r) 02.04.2018
Vježbe 7
- STONO IZDAVAŠTVO 02.04.2018
Materijal sa šestog termina predavanja
- STONO IZDAVAŠTVO 02.04.2018
Vježba 6.
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 02.04.2018
Osmi termin predavanja
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 02.04.2018
Osmi termin laboratorijskih vježbi
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 02.04.2018
Prepoznavanje otiska prsta
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 02.04.2018
Raspored grupa za treću lab vježbu - utorak 03.04.2018.
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 02.04.2018
Osmi termin računskih vježbi
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 02.04.2018
Rezultati nakon prvog kolokvijuma
- Računarske mreže (r) 01.04.2018
Rezultati kolokvijuma
- Računarske mreže (t) 01.04.2018
Rezultati polaganja kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTRONIKE 31.03.2018
Laboratorijske vjezbe
- UPRAVLJANJE RELACIONIM BAZAMA PODATAKA-ACCESS 30.03.2018
Materijal za II kolokvijum
- OSNOVI ELEKTRONIKE 30.03.2018
Termin kolokvijuma
- MATEMATIKA II 30.03.2018
Termin kolokvijuma
- MATEMATIKA II 30.03.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 30.03.2018
Uticaj šuma na prenos signala u osnovnom opsegu
- POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 29.03.2018
Termin kolokvijuma
- UPRAVLJANJE RELACIONIM BAZAMA PODATAKA-ACCESS 29.03.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- UPRAVLJANJE RELACIONIM BAZAMA PODATAKA-ACCESS 29.03.2018
Grupa I
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 29.03.2018
Promjena termina kolokvijuma
- FIZIKA I 28.03.2018
Konsultacije
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 28.03.2018
Prvi kolokvijum
- EKSPERTNI SISTEMI 28.03.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 28.03.2018
Šesti termin računskih vježbi
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 27.03.2018
Termin I kolokvijuma je petak,30.03.2018. u 10h, sala 106 Nova objava - 27.03.2018 09:46
- OSNOVI ELEKTRONIKE 27.03.2018
Laboratorijska vježba br. 2 iz Osnova elektronike
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 27.03.2018
Računske vježbe
1 ... 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 ... 352