Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- SIGNALI I SISTEMI 16.04.2018
Osmi termin računskih vježbi
- SIGNALI I SISTEMI 16.04.2018
Deveti termin računskih vježbi
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 16.04.2018
Sedmi termin računskih vježbi
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 16.04.2018
Osmi termin računskih vježbi
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 16.04.2018
Šesti termin računskih vježbi
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 16.04.2018
Sedmi termin računskih vježbi
- MATEMATIKA II 15.04.2018
Rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA II 15.04.2018
Rezultati kolokvijuma
- Računarske mreže (r) 15.04.2018
Materijal za 9. i 10. termin
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 15.04.2018
Termin 9
- ADMINISTRIRANJE RAČUNARSKIH SISTEMA 13.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 13.04.2018
Termin drugog kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE II 13.04.2018
Termin kolokvijuma iz OE2, ETR
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 13.04.2018
Odlaganje odbrana sem. radova
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 13.04.2018
Odlaganje termina odbrane sem. radova
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 13.04.2018
Pomjeranje termina nastave planirane za 16. 04. 2018.
- FIZIKA I 13.04.2018
Kolokvijum
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 13.04.2018
Bodovno stanje nakon kolokvijuma
- STONO IZDAVAŠTVO 13.04.2018
Vježba 7
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 12.04.2018
Primjeri drugog kolokvijuma
- MJERENJA U ELEKTRONICI 12.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- RAČUNARSKI INTERFEJSI I PERIFERIJE 12.04.2018
Digitalno-analogni konvertori - vježbe
- ELEKTRONSKI MJERNI INSTRUMENTI 12.04.2018
Rezultati kolokvijuma iz Elektronskih mjernih instrumenata (05.04.2018.)
- POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 12.04.2018
lRezultati kolokvijuma i prvog lab. testa
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 12.04.2018
Predavanja 6
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 11.04.2018
Termin kolokvijuma
- DIGITALNI TELEKOMUNIKACIONI SISTEMI 11.04.2018
Termin kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 11.04.2018
Rezultati posle lab. testa
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 11.04.2018
Termin drugog kolokvijuma
- ELEKTRIČNE MAŠINE U ELEKTROENERGETSKIM SISTEMIMA 10.04.2018
REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 10.04.2018
Termin prvog kolokvijuma
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 10.04.2018
Rezultati I kolokvijuma - 10.04.2018 13:16
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 10.04.2018
Termin za gledanje radova je 12.04.2018 u 9.30h, kabinet 312 - 10.04.2018 16:04
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 10.04.2018
Dodatni zadaci za vježbu - pripremu kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTRONIKE 10.04.2018
Laboratorijska vježba br. 3 iz Osnova elektronike
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA I 09.04.2018
Vježbe
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 09.04.2018
Termin kolokvijuma
- ADMINISTRIRANJE RAČUNARSKIH SISTEMA 09.04.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTRONIKE 09.04.2018
Bodovno stanje nakon prvog kolokvijuma
- POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 09.04.2018
Lab. test
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 09.04.2018
Napomena
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 08.04.2018
REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA
- PROGRAMIRANJE II 05.04.2018
Rezultati kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 05.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 05.04.2018
Rezultati prvog kolokvijuma
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 05.04.2018
Trenutno bodovno stanje
- ELEKTRIČNA MJERENJA 05.04.2018
Termin II kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 05.04.2018
Termin II kolokvijuma
- MJERENJA U ELEKTRONICI 05.04.2018
Termin II kolokvijuma
- RAČUNARSKI INTERFEJSI I PERIFERIJE 04.04.2018
Rezultati 1. kolokvijuma
1 ... 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 ... 352