Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET
- PROGRAMSKI JEZIK C 13.05.2024
Popravni prvog i drugog testa
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 13.05.2024
Predavanja - 6
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 13.05.2024
Satnica održavanja testa
- ALGEBRA 13.05.2024
Popravni kolokvijum
- LABORATORATORIJSKI PRAKTIKUM I /TERMODINAMIKA/ 13.05.2024
Raspored polaganja ispita je dat na e-indexu- 13.05.2024 11:08
- STATISTIKA 13.05.2024
Termin kolokvijuma
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 13.05.2024
rezultati popravnog kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 13.05.2024
Satnica kolokvijuma II i popravni test
- MATEMATIKA IV 13.05.2024
Rezultati
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 13.05.2024
8. Razdio Lichenophyta - lišajevi
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 13.05.2024
IX vježba - Lišajevi
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 12.05.2024
2024 - Domaci 2
- DIFERENCIJALNE JEDNAČINE 12.05.2024
Termin kolokvijuma
- LINEARNA ALGEBRA 2 12.05.2024
Rezultati popravnog kolokvijuma
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 12.05.2024
Preliminarni rezultati popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 12.05.2024
Odbrana domaćih
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 12.05.2024
Odbrana domaćih
- ALGEBRA 2 12.05.2024
Drugi kolokvijum
- HISTOLOGIJA SA EMBRIOLOGIJOM 11.05.2024
Rezultati kolokvijuma II
- EKOLOGIJA VEGETACIJE 10.05.2024
rezultati kolokvijuma
- PARCIJALNE JEDNAČINE 10.05.2024
Časovi vježbi zakazani za 10. maj
- ANALIZA 2 10.05.2024
Termin predavanja - 10. maj
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 09.05.2024
Kod sa 11. časa vježbi
- GEOMETRIJA RAVNI I PROSTORA 09.05.2024
Popravni prvog kolokvijuma
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 09.05.2024
2024 - semantička analiza
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 08.05.2024
Nastavne aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- PARALELNI ALGORITMI 08.05.2024
Termin kolokvijuma
- PARALELNI ALGORITMI 08.05.2024
Termin kolokvijuma
- PARALELNI ALGORITMI 08.05.2024
Termin kolokvijuma
- PARALELNO PROGRAMIRANJE 08.05.2024
Termin kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZICI 08.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 08.05.2024
Drugi kolokvijum
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 08.05.2024
Drugi kolokvijum
- MATEMATIČKO MODELIRANJE 08.05.2024
Termin kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 08.05.2024
Kolokvijum II
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 07.05.2024
Obavještenje - vježbe
- NAPREDNE BAZE PODATAKA 07.05.2024
Kolokvijum
- NAPREDNE BAZE PODATAKA 07.05.2024
Kolokvijum
- BAZE PODATAKA II 07.05.2024
Kolokvijum
- PROGRAMIRANJE II 07.05.2024
Termin za vjezbe
- ANALIZA 2 06.05.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- ANALIZA 4 06.05.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 04.05.2024
Termin drugog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 04.05.2024
Termin drugog kolokvijuma
- ENGLESKI JEZIK 4 02.05.2024