Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET
- ENGLESKI JEZIK 4 02.05.2024
Kolokvijum
- ENGLESKI JEZIK 4 02.05.2024
Kolokvijum
- ENGLESKI JEZIK III 02.05.2024
Kolokvijum
- ENGLESKI JEZIK 4 30.04.2024
Materijali za nastavu i obavještenja
- ENGLESKI JEZIK IV 30.04.2024
Materijali za nastavu i obavještenja
- ENGLESKI JEZIK II 30.04.2024
Materijali za nastavu i obavještenja
- ENGLESKI JEZIK 2 30.04.2024
Materijali za nastavu i obavještenja
- ALGEBRA 30.04.2024
Pregled radova
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 30.04.2024
Preliminarni rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA 29.04.2024
predavanje 29.4.
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 29.04.2024
rezultati kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 29.04.2024
Rezultati testa II
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 29.04.2024
Kod sa 3. časa vježbi
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 29.04.2024
Kod sa 3. časa vježbi
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 29.04.2024
Kod sa 3. časa vježbi
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 29.04.2024
Odbrana domaćih
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 29.04.2024
Odbrana domaćih
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 29.04.2024
Odbrana domaćih
- HISTOLOGIJA SA EMBRIOLOGIJOM 29.04.2024
Kolokvijum II
- TERENSKA NASTAVA 28.04.2024
Terenska nastava 29.04.2024.
- ORGANSKA HEMIJA 28.04.2024
Drugi test
- TERENSKA NASTAVA 28.04.2024
Promjena temina polaska
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 28.04.2024
Predavanje - 5
- VJEROVATNOĆA I STATISTIKA 27.04.2024
Termin kolokvijuma
- ANALIZA 2 27.04.2024
Termin prvog kolokvijuma
- ANALIZA 2 27.04.2024
Termin prvog kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 26.04.2024
Raspored polaganja testa II
- LINEARNA ALGEBRA 2 26.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- BIOHEMIJA LJEKOVITIH BILJAKA 25.04.2024
Prezentacije predavanja
- GEOMETRIJA RAVNI I PROSTORA 25.04.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 25.04.2024
Kod sa 10. časa i zadaci za vježbu
- ANALIZA 4 25.04.2024
Termin vježbi
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 24.04.2024
Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici i najava drugog kolokvijuma
- KRIPTOGRAFIJA 24.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- KRIPTOGRAFIJA 24.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- KRIPTOGRAFIJA 24.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- KOMPLEKSNA ANALIZA 2 24.04.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 24.04.2024
Prvi domaći
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 24.04.2024
Prvi domaći
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 24.04.2024
Prvi domaći
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 23.04.2024
VII i VIII vježba: Zygomycotina i Deuteromycotina
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 23.04.2024
6. Podrazdio Basidiomycotina
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 23.04.2024
7. Podrazdio: Zygomycotina i Deuteromycotina
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 23.04.2024
2024 - Procesor Intel 8086, C - Strukture
- LINEARNA ALGEBRA 1 23.04.2024
Отказивање предавања
- ANALIZA 4 23.04.2024
Uvid u radove
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 22.04.2024
Kod sa 2. časa vježbi
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 22.04.2024
Kod sa 2. časa vježbi
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 22.04.2024
Kod sa 2. časa vježbi
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 22.04.2024