Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 01.12.2018
Termin II kolokvijuma je petak, 7.12. u 15h, sala 106,
- BAZE PODATAKA 01.12.2018
Normalizacija baza podataka - II termin nastave
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 30.11.2018
Termin racunskih vjezbi za 06.12.2018
- OSNOVI RAČUNARSTVA 30.11.2018
Materijal sa vjezbi i domaci zadatak br 4
- RAČUNARSKE PERIFERIJE I INTERFEJSI 29.11.2018
Analogni joystick i detektor zvuka
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 29.11.2018
Termin vježbi
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 29.11.2018
Predavanje 09-03
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 29.11.2018
Predavanje 09-04
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 29.11.2018
Predavanje 10
- ELEKTRANE 29.11.2018
Predavanje 05-04 i 05-05
- ARHITEKTURA RAČUNARA 29.11.2018
Materijal za nastavu
- Engleski jezik III 29.11.2018
KOLOKVIJUM - 29.11.2018 12:53
- ADAPTIVNI DISKRETNI SISTEMI I NEURALNE MREŽE 29.11.2018
Obavještenje u vezi domaćeg zadatka i seminarskog rada
- OSNOVI RAČUNARSTVA I 29.11.2018
Termin laboratorijskih vjezbi
- OSNOVI RAČUNARSTVA I 29.11.2018
Naknadni termin kolokvijuma
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 28.11.2018
Rezultati nakon poravka teorijskog i praktičnog dijela prvog kolokvijuma
- ELEKTRIČNE INSTALACIJE I OSVETLJENJA - Projekat I 28.11.2018
Termin usmenog ispitivanja
- VISOKONAPONSKE MREŽE I VODOVI 28.11.2018
III domaci
- PROJEKTONANJE VLSI KOLA 28.11.2018
Šesta laboratorijska vježba
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 27.11.2018
Materijali za praćenje vježbi
- ROBOTIKA I FLEKSIBILNI PROIZVODNI SISTEMI 27.11.2018
Raspored grupa za izradu seminarskih radova sa temama
- ROBOTIKA I FLEKSIBILNI PROIZVODNI SISTEMI 27.11.2018
Bodovno stanje nakon prvog testa
- ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI 27.11.2018
Obavjestenje vezano za seminarske radove
- DIGITALNA OBRADA SLIKE 27.11.2018
Prvi popravni termin (decembar)
- OPTIČKE KOMUNIKACIJE 27.11.2018
Termin kolokvijuma
- ENGLESKI JEZIK I 27.11.2018
Termin održavanja kolokvijuma
- ENGLESKI JEZIK I 27.11.2018
TERMIN KOLOKVIJUMA - ENGLESKI I
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 27.11.2018
Raspored grupa za laboratorijske vježbe
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 27.11.2018
Raspored grupa za laboratorijske vježbe
- FIZIČKO-TEHNIČKA MJERENJA 26.11.2018
Rezultati I kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 26.11.2018
Rezultati kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 26.11.2018
Rezultati kolokvijuma
- ELEKTRODISTRIBUTIVNI SISTEMI 26.11.2018
Termin popravnog kolokvijuma
- ELEKTRIČNE INSTALACIJE I OSVETLJENJA - Projekat I 26.11.2018
Rezultati nakon izrade trećeg testa
- ELEKTRANE 26.11.2018
Tacan termin posjete HE Perucica
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 26.11.2018
Termin popravnog kolokvijuma
- UPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIM PROCESIMA 26.11.2018
Rezultati testova
- PROJEKTONANJE VLSI KOLA 26.11.2018
Peta laboratorijska vježba
- TEORIJA SISTEMA AUTOMATSKOG UPRAVLJANJA 25.11.2018
Predavanje 8
- ELEKTRANE 24.11.2018
Grupe za obilazak HE Perucica
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 23.11.2018
LABORATORIJSKE VJEŽBE IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 23.11.2018
LABORATORIJSKE VJEŽBE IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1
- APLIKATIVNI SOFTVER (TEKST PROCESORI) 23.11.2018
Rezultati kolokvijuma
- KOMUTACIONI SISTEMI 23.11.2018
Rezultati polaganja kolokvijuma
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 22.11.2018
Termin održavanja II kolokvijuma
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 22.11.2018
Termin održavanja II kolokvijuma
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 22.11.2018
Predavanje 09-02
- EKSPLOATACIJA I PLANIRANJE EES 22.11.2018
Rezultati I kolokvijuma
- OSNOVI RAČUNARSTVA I 22.11.2018
Termin kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE 22.11.2018
Termin popravnog kolokvijuma
1 ... 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 ... 353