Doktorska disertacija/Mr Darko Blagojević/Filozofski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE

FILOZOFSKI FAKULTET

OBAVJEŠTENJE

Mr Darko Blagojević predao je doktorsku disertaciju pod nazivom ,,Vitgenštajnova filozofija jezika i koncept stvarnosti“.

Komisija za ocjenu doktorske disertacije u sastavu:

1.      Prof. dr Vladimir Drekalović, redovni profesor Filozofskog fakulteta  u Nikšiću

2.      Prof. dr Mirko Jakić, redovni professor Sveučilišta u Splitu

3.      Prof. dr Savo Laušević, redovni profesor Filozofskog fakulteta  u Nikšiću, u penziji

4.      Prof. dr Drago Perović, vanredni profesor Filozofskog fakulteta  u Nikšiću

5.      Prof. dr Dušan Krcunović, vanredni profesor Filozofskog fakulteta  u Nikšiću

napisala je Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije i dostavila ga Filozofskom fakultetu.

Doktorska disertacija mr Darka Blagojevića i Izvještaj Komisije o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti 15 dana i nalaze se u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Filozofskog fakulteta.

Nikšić, 21.06.2024.godine