Vrijedan poklon publikacija Željka Brguljana Pomorskoj biblioteci

Nedavno je Pomorska biblioteka obogatila svoj fond vrijednim publikacijama. Autor Željko Brguljan, poznat i priznat kao inženjer, nastavnik, istraživač kulturno-istorijske  baštine, publicista i slikar, inače porijeklom Kotoranin, poklonio je našoj Biblioteci primjerke knjiga iz svog bogatog stvaralačkog opusa. Ovim lijepim i darežljivim gestom još jednom je afirmisana tradicija Biblioteke o kojoj brinu njeni sugrađani, počevši od samog njenog osnivanja.

I ovom prilikom se zahvaljujemo  gospodinu Željku Brguljanu, a nadamo se da će ove knjige koristiti studentima, profesorima i ostalim zaposlenim, kako Pomorskog fakulteta Kotor, tako i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo i Instituta za biologiju mora.