Održan četvrti sastanak Upravnog odbora u okviru PORTS projekta

Četvrti sastanak Upravnog odbora projekta pod nazivom „Partnerstvo u nagledanju i proučavanju novih ruta i transnacionalnih pomorskih koridora” (eng. Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways, akronim: PORTS) je održan u utorak, 16. juna 2020. godine putem Zoom aplikacije.

Predstavnici partnerskih organizacija na projektu su se osvrnuli na status projektnih aktivnosti, rokove za ostvarenje ciljeva projekta, kao i budžetske promjene koje su donesene u prethodnom periodu. Diskutovalo se o izlaznim rezultatima radnih paketa WP T2, WP T3 i WP C čija se puna implementacija očekuje do kraja završetka projekta, tačnije do 14. decembra 2020. godine. Jedna od važnijih aktivnosti na projektu je organizovanje webinara na jesen ove godine, kao trećeg značajnog rezultata samog projekta.