PRIJAVA ZA UPIS NA MAŠINSKI FAKULTET – PRVI UPISNI ROK

Poštovani,

Shodno uslovima Konkursa za upis na prvu godinu osnovnih studija na Mašinskom fakultetu, informišemo vas o sledećem:

·        Elektronska prijava na konkurs se podnosi 28. i 29. juna do 16 časova, kada će sistem biti zatvoren,

·        Ukoliko se prijava podnosi neposredno Mašinskom fakuletu, prijave se mogu predati u Zgradi tehničkih fakulteta UCG, na 4. spratu u kabinetu 402 – kancelarija Sekretarke fakulteta i to: 28. i 29. juna u periodu od 9 do 15 časova.

·        Rang liste prijavljenih kandidata će biti objavljene na sajtu Mašinskog fakulteta u ponedeljak, 01. jula 2024. godine.

VAŽNA NAPOMENA:

Ističemo, jedino u slučaju da prijavljivanje nije moguće izvršiti  elektronskim  putem (npr. u registrima ne postoje podaci o postignuću u srednjoj školi, strani državljani, državljani Crne Gore koji su srednju školu ili dio završili van Crne Gore i sl) tj. ako je Kandidat dobio  obavještenje sadržine: Podaci o školskom postignuću nijesu nađeni u registru i nije moguće izvršiti prijavu ovim putem, kandidat prijavu i originale potrebnih dokumenata  dostavlja neposredno Fakultetu.

Srdačno,

Mašinski fakultet