Konsultacije kod doc. dr Rina Bošnjaka i doc. dr Gorana Belamarića, petak, 5.6.2020.

Obavještavamo studente primijenjenog studijskog programa Nautika i specijalističkog studijskog programa Pomorske nauke koju su krajem februara tekuće godine (ili ranije) dobili temu za izradu završrnog odnosno specijalističkog rada kod doc. dr Rina Bošnjaka i doc. dr Gorana Belamarića da će konsultacije vezne za izradu radova biti organizovane na Fakultetu u petak, 5. juna 2020. godine po sljedećem rasporedu:

od 9:30 do 10:15, studenti specijalsitičkog studijskog programa Pomorske nauke i

od 10:15 do 11:00, studenti primijenjenog studijskog programa Nautika.

Studenti treba da dođu 5 do 10 minuta prije odgovarajućeg termina i sačekaju ispred Fakulteta da bi zbog poštovanja propisanih mjera na adekvatan način dobili instrukcije o mjestu održavanja konsultacija. Podsjećamo studente da je neophodno da nose maske prilikom ulaska i boravka na Fakultetu.

Prof. dr Tatijana Dlabač

Prodekan za razvoj i inovacije