Otvoren poziv studentima za SKC HOR

Poučeni iskustvom omladinskih organizacija koje aktivno djeluju u okviru Univerziteta Crne Gore, Sportsko-kulturni centar Univerziteta Crne Gore pokreće hor kao jedan od uspješnih modela udruživanja studenata, u cilju zajedničkog djelovanja i promjene.

Amaterski hor činiće studenti Univerziteta Crne Gore koji ne moraju biti muzički obrazovani. Hor će biti formiran na principu slobodnog, participativnog pristupa, kao zajednica jednakih, bez hijerarhije koja postoji u ostalim umjetničkim zajednicama.

Glavni cilj SKC HORa je građenje zajedničkog prostora za djelovanje pa ćemo označavati društvene teme, obrađivati ih kroz diskusiju a zatim artikulisati kroz izbor pjesama - repertoar.

Pozivamo vas da zajedno učimo, družimo se i koristimo slobodno vrijeme vježbajući zajedništvo i solidarnost!

Prijave se dostavljaju na mejl skc.hor@ucg.ac.me u periodu od 11. do 25. marta 2024. godine.