Gostovanje psihološkinje Jovane Strugar

Drage kolege,

u ponedeljak, 23. maja, naša gošća će biti Jovana Strugar, psihološkinja.

Rođena je u Podgorici 11. avgusta 1989. godine. Nakon završene gimnazije „Petar I Petrović Njegoš“ u Danilovgradu upisuje osnovne studije psihologije na Univerzitetu „La Sapienza“ u Rimu. Nakon osnovnih studija, završava magistarske studije iz oblasti kliničke psihologije usmjerene na proučavanje ranog djetinjstva, adolescencije i porodice. Njen angažman uključuje rad na Univerzitetu Donja Gorica kao i Institut za strateške studije i projekcije. Pored toga učestvovala je i na različitim projektima koji se tiču ženskog osnaživanja, te razvoja psihološke podrške na sjeveru Crne Gore. Trenutno je dio tima kompanije Whisk i bavi se nezavisno psihoterapijom.

Uključićemo se preko Zoom patforme, od 9:00 sati (link će biti postavljen pod obavještenjima, kao i uvijek, 15 minuta prije početka).

Mira