Potpisan Memorandum o saradnji Medicinskog fakulteta i kompanije HELP

U dekanatu Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore je potpisan Memorandum o saradnji između HELP D.O.O. iz Podgorice i Medicinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Saradnja će se zasnivati na principima partnerstva, transparentnosti i medjusobnog informisanja sa ciljem organizovanja informativnih sesija za studente završne godine studijskog programa Farmacija Medicinskog fakulteta UCG.

Studentima bi bila pružena mogućnost upoznavanja sa djelatnošću kompanije, organizacijom i izazovima koji ih čekaju po završetku studija, uz osmišljavanje i realizaciju projekata i istraživačkih inicijativa.

Kompanija HELP d.o.o. će odabrati i stipendirati dvoje studenata završne godine studijskog programa Farmacija u trajanju do godinu dana.

Memorandum su potpisali izvršna direktorica HELP D.O.O. Milena Popović Gradjević i dekan Medicinskog fakulteta prof. dr Miodrag Radunović, uz prisustvo rukovoditeljke studijskog  programa Farmacija prof. dr Zorice Potpare.