Obavještenje svim studentima Pravnog fakulteta

Radi otklanjanja eventualnih nejasnoća u vezi primjene Izmjena nastavnog plana i programa na osnovnom akademskom studijskom programu Pravne nauke, dajemo sljedeće Saopštenje:

1.Izmijenjeni nastavni plan osnovnog akademskog  studijskog programa Pravne nauke,  kojim se  ukidaju predmeti Engleski jezik I, Engleski jezik II i Osnovi ekonomske politike, primjenjivaće se  počev od generacije studenata upisanih na ovaj studijski program studijske 2019/20. godine.

2. Studenti koji su upisali osnovni akademski studijski program Pravne nauke, prije studijske 2019/20.godine, u obavezi su da polažu ispite: Engleski jezik I, Engleski jezik II i Osnovi ekonomske politike, saglasno nastavnom planu i programu, prije izmjena iz tačke 1. ovog Saopštenja.