Fakultet za sport i fizičko vaspitanje će ove godine upisati 120 brucoša

Konkurs za upis u prvu godinu studija, koji će biti objavljen krajem juna, sjajna je prilika za 120 budućih akademaca iz oblasti sportskih nauka (60 slobodnih mjesta na studijskom programu Fizička kultura i zdravi stilovi života i 60 slobodnih mjesta na studijskom programu Sportski novinari i treneri), da započnu svoje obrazovanje na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, u studijskoj 2024/25. godini. Pripremne vježbe za prijemni ispit na studijskom programu Fizička kultura i zdravi stilovi života biće organizovane od 17. juna.

Studiranje na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje integrisaće put znanja i zdravlja kroz inovativno dijagnostičke procedure, anatomsko-fiziološke postulate i konzistentnost u radu, koji su fundament i temelj rekreativnog i vrhunskog sporta.