Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore aktivno učestvuju na konferencijama u regionu

Studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore Salihaj Adelina i Marašević Toni posjetili su konferenciju koju je pod nazivom „Značaj fizičke aktivnosti, ishrane i rehabilitacije na psiho-fizičko zdravlje sportista i rekreativaca, potencijal za razvoj zdravstvenog turizma-ARIST“, organizovao Medicinski fakultet Univerziteta Crne Gore uz podršku Fonda za inovacije Crne Gore, Ministarstva turizma, ekologije, ekonomskog razvoja i razvoja sjevera i Komisije za antidoping 14. maja 2024. godine u amfiteatru Medicinskog fakulteta Podgorica.

Adelina i Toni su uspješni takmičari u Tekvondou a najnovija naučna saznana žele upotrebiti da do maksimuma razviju i svoj akademski i svoj takmičarski potencijal.

Više informacija o pomenutoj konferenciji možete pronaći na sledećem linku: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/1283/objava/180199-konferencija-arist