Premijera ispitne predstave "Sedam dana" na sceni "Dodest" 10. i 11. juna

Poštovana publiko, drage koleginice i kolege,

Pozivamo vas na PREMIJERU završnog ispita iz predmeta Gluma IV - Uloga, studenata II godine studijskog programa Gluma: Marije Valović, Radmile Škuletić, Andre Drašković, Vuka Vučinića i Davuda Bahovića, u klasi vanr. prof Branka Ilića i saradnice Danice Rajković koja se realizuje pod naslovom "Sedam dana", po autorskom tekstu Tene Stivičić.

ULOGE

Tanja / Marija Vlaović

Nataša / Radmila Škuletić / Andrea Drašković

Ana / Andrea Drašković / Radmila Škuletić

Danijel / Davud Bahović / Vuk Vučinić

Mustafa / Vuk Vučinić / Davud Bahović

Koreografije / Julija Milačić Petrović Njegoš

Majstor svjetla Danilo Malović

Ton / Danica Rajković

Šminka / Nada Mijović

Foto i dizajn plakata / Hamza Adrović

Muzika / Detour

Predstava nastaje po tekstu autorke Tene Štivičić, koji su za potrebe vježbe i zadataka četvrtog semestra studenti  realizovali kroz duplu podjelu uloga. Ispit se sastoji iz dva dijela i igraće se dvije večeri 10.06. i 11.06. u KIC-u “Budo Tomović“, sala Dodest, sa početkom u 20h.

Predstava se realizuje uz pomoć JU Gradsko pozorište - Podgorica i KiC-a "Budo Tomović",  kojima se ovom prilikom zahvaljujemo na saradnji i gostoprimstvu!

Afišu predstave možte naći u dodatku ove objave.

DEKANAT

FDU - Cetinje