TV gostovanje dekanke prof. dr Đurđice Perović povodom upisa na Fakultet za turizam i hotelijerstvo

Dekanka Fakulteta za turizam i hotelijerstvo prof. dr Đurđica Perović gostovala je u okviru TV emisije Vikend na Gradskoj, povodom predstojećeg upisa.

U akademskoj 2024/2025. godini, Fakultet za turizam i hotelijerstvo Univerziteta Crne Gore planira upis oko 150 studenata u prvu godinu studija.

Visok nivo interesovanja za ovaj studijski program tradicionalno rezultira popunjavanjem dostupnih mjesta već u prvom upisnom roku.

Ključni faktori koji privlače studente u ovu oblast uključuju atraktivnost Kotora i brojne turističke investicije širom Crne Gore. Osim toga, turizam se prepoznaje kao moderna, atraktivna i dinamična profesija s obećavajućom budućnošću.

Više o tome pogledajte u video prilogu: