Dekan Jocović o različitim pristupima i praksama upravljanja državnim preduzećima

Dekan Ekonomskog fakulteta prof. dr Mijat Jocović bio je učesnik panel diskusije na temu "Korporativno upravljanje u državnim preduzećima u Crnoj Gori" koja je obuhvatila širok spektar pitanja vezanih za rukovođenje državnim preduzećima u Crnoj Gori.

Diskusiju je otvorio predsjednik Crne Gore gospodin Jakov Milatović, dok su ostali učesnici panela bili dr Nina Drakić – predsjednica Privredne komore Crne Gore i Vuk Maraš – izvršni direktor BIRN Crna Gora.

Panel diskusija je okupila relevantne sagovornike koji su istražili različite pristupe i dosadašnje prakse na polju upravljanja državnim preduzećima.