Ekonomskom fakultetu nagrada za najbolju instituciju za obrazovanje i edukaciju

Na godišnjoj dodjeli nagrada Asocijacije menadžera Crne Gore, u kategoriji Najbolja institucija za obrazovanje i edukaciju, nagradu je dobio Ekonomski fakultet Crne Gore. Nagrada je uručena dekanu, prof. dr Mijatu Jocoviću, koji je tom prilikom kazao da o kvalitetu obrazovanja koje studenti stiču na prvom fakultetu u Crnoj Gori možda najbolje govori to što se među laureatima u ostalim kategorijama najboljih menadžera i menadžerki nalazi značajan broj alumnista Ekonomskog fakulteta.

On je istakao da Ekonomski fakultet uskoro obilježava 64 godine postojanja što, samo po sebi, dovoljno govori o istrajnosti svih prethodnih generacija u tome da se pozicija najboljeg čuva isključivo kvalitetom. On je kazao i da, pored predstavnika uprave Ekonomskog fakulteta, dodjeli nagrada prisustvuju naši najbolji studenti sa prve godine akademskih studija kao i studijskog programa na engleskom jeziku, koji su naš svakodnevni podsjetnik da se svaki napor za unapređenje kvaliteta znanja i procesa studiranja na Ekonomskom fakultetu apsolutno isplati.