Jačanje istraživačkih kapaciteta studenata u domenu menadžmenta i marketinga

Jačanje istraživačkih kapaciteta studenata u domenu menadžmenta i marketinga bio je cilj obuke pod nazivom "Primjena SPSS-a u naučnim istraživanjima iz oblasti menadžmenta i marketinga" koja je uspješno realizovana na Ekonomskom fakultetu. (Galerija fotografija)

Obuku je pohađalo 40 studenata master akademskih i primijenjenih studija, dok su predavači bili Vuk Čađenović - direktor Instituta Damar, prof. dr Matej Černe sa Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Ljubljani i doc. dr Ivan Radević sa Ekonomskog fakulteta u Podgorici. Nakon 20 časova predavanja i sprovedenog testiranja, učesnicima su sertifikate uručili dekan Fakulteta, prof. dr Mijat Jocović i izvršni direktor Instituta Damar, Vuk Čađenović.

Obuku su organizovali Katedra za menadžment i marketing i Centra za statističku analizu u saradnji sa Institutom Damar, sa kojim Ekonomski fakultet ima potpisan Memorandum o saradnji. Ujedno, u sklopu ove obuke fond biblioteke je obogaćen sa tri nova naslova koja se tiču izučavanja SPSS-a.