Program MONTEB na Sajmu obrazovanja u inostranstvu 24. 10. u hotelu "Hilton" u Podgorici

Program <span class="CyrLatIgnore">MONTEB </span> na Sajmu obrazovanja u inostranstvu 24. 10. u hotelu "Hilton" u Podgorici

Ekonomski fakultet partner je Agenciji ISEM koja, u saradnji sa preko 50 međunarodnih partnera, sada već tradicionalno organizuje još jedan Sajam obrazovanja u inostranstvu. Sajam je prije svega namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola kojima ćemo predstaviti prvi program osnovnih akademskih studija na engleksom jeziku - MONTEB. Sajam mogu posketiti i studenti koji žele da dobiju više informacija o mogućnostima učenja i studiranja u inostranstvu, ali i o školama jezika, Work and Travel programu, kao i o Harrison Assessment akademskom usmjeravanju.

Lokacija: Hotel Hilton, Podgorica

Datum: Utorak, 24. oktobar 2023. godine

Vrijeme: 12-18h

Ulaz je besplatan, a registracija obavezna (info@isem.agency | 069 085 505) Registracija