Obavještenje za medije: Video i foto materijali dostupni odmah nakon Svečane akademije

Zbog kompleksnosti organizacije programa uživo i ograničenog prostora, koji ne omogućava da svim medijima obezbijedimo adekvatne uslove za praćenje, obavještavamo vas da će Univerzitet Crne Gore distribuirati sve materijale putem video agencije Media biroa.

Dostupni materijali uključuju saopštenje, video snimke i fotografije sa Svečane akademije, koja počinje u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, 29. aprila 2024, u 20.00 sati, u Podgorici.

Zainteresovane medijske ekipe za praćenje mogu snimiti kadrove i fotografije prijema ispred zgrade Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra, nakon čega ih pozivamo da, bez medijske opreme prisustvuju događaju.

Hvala svim medijima na podršci u proslavi jubileja, i težnji da pomognu da široka javnost sazna o ulozi Univerziteta Crne Gore u društvu u kojem doprinosi obrazovnom, naučnoistraživačkom i kulturno-umjetničkom razvoju zemlje.