EIT HEI transnacionalni posrednički onlajn događaj za povezivanje partnera

<span class="CyrLatIgnore">EIT HEI</span> transnacionalni posrednički onlajn događaj za povezivanje partnera

Univerzitet u Laponiji kroz projekat Skills2Scale organizuje transnacionalni posrednički onlajn događaj za povezivanje partnera: „Forging Collaborative Frontiers!“ u okviru Inicijative za institucije visokog obrazovanja: Izgradnja inovacionih kapaciteta u visokom obrazovanju Evropskog instituta za inovacije i tehnologiju (EIT).

Skills2Scale je projekat dizajniran da osnaži visokoškolske ustanove da igraju vodeću ulogu u razvoju i implementaciji Beyond 5G mreža i aplikacija. Kroz niz aktivnosti, kao što su programi obuke, događaji vršnjačkog učenja, mentorstvo i ubrzanje, projekat ima za cilj da opremi visokoškolske ustanove znanjem, vještinama i mrežama neophodnim za podršku razvoju ekosistema Beyond 5G.

Posrednički događaj koji će se održati 22. novembra 2023. od 10:00 do 13:00 po srednjeevropskom vremenu predstaviće sledeće teme:

• evropske programe finansiranja kao što su Horizon Europe i Erasmus Plus
  • obećavajuće inicijative
  • predstavljanje umijeća izgradnje strateških partnerstava
  • uvid u pripremu i podnošenje predloga
  • umrežavanje sa kolegama i stručnjacima iz industrije

Ukoliko želite da prisustvujete događaju, možete se registrovati putem linka: https://lnkd.in/eE78hQp3.