Ispitni rokovi za studente završne godine osnovnih studija i studente specijalističkih studija koji imaju neprijavljen i/ili nepoložen samo jedan predmet

Studenti završne godine osnovnih studija studijskih programa Građevinarstvo i Menadžment u građevinarstvu i studenti specijalističkih studija, koji imaju neprijavljen i nepoložen jedan ispit, moći će da prijave taj ispit u prostorijama studentske službe u ponedjeljak 25. 9. 2023. godine do 12h.

Polaganje ispita je planirano 26. 9. 2023. godine. Termini polaganja ispita biće objavljeni 25. 9. 2023. u 19h.

Studentima završne godine osnovnih studija i specijalističkih studija koji imaju neprijavljen i/ili nepoložen samo jedan predmet organizuje se dodatni ispitni rok 3. oktobra 2023. godine. Prijava za polaganje tih ispita biće u studentskoj službi 2. 10. od 9 do 12h.

Procedura za prijavu ispita je sledeća:

1. Preuzeti formular za prijavu (sa linka ispod);

2. Čitko popuniti tražene podatke u formularu;

3. Na žiro račun Građevinskog fakulteta  530-13649-97 uplatiti iznos od 50€ za prijavljeni ispit

Popunjen formular i uplatnicu predati u naznačenom terminu.