Predstavnici Fakulteta likovnih umjetnosti u posjeti Albertina akademiji u Torinu

Povodom početka realizacije Erasmus + KA 107 projekta međunarodne kreditne mobilnosti sa Albertina akademijom u Torinu, ovu partnersku instituciju su posjetili predstavnici Fakulteta likovnih umjetnosti sa Cetinja - dekan Marko Marković i prodekanica za međunarodnu saradnju Maja Šofranac.

Predstavnici FLU su u toku posjete obišli radne i izlagačke prostore Albertina akademije, razgovarali sa akademskim i administrativnim osobljem i upoznali se sa načinom organizovanja nastave.

Na sastancima sa prodekanom za međunarodnu saradnju Albertina akademije prof. Salvom Bitontijem su dogovoreni detalji mobilnosti studenata i akademskog osoblja obije institucije koje će biti realizovane u ljetnjem semestru tekuće akademske godine.