Sportski uspjeh studenata Filozofskog fakulteta UCG na Filozofijadi u Grčkoj

Studenti Filozofskog fakulteta Univerziteta Crne Gore učestvovali su na Filozofijadi koja se održala u Grčkoj, u periodu od 26. aprila. do 1. maja.

Pored nezaboravnog iskustva, odličnog druženja i akademske saradnje sa studentima drugih fakulteta, naši studenti su postigli odlične sportske i edukativne rezultate. Naime, ekipa Filozofskog fakulteta iz Nikšića osvojila je II mjesto u generalnom plasmanu. Prvo mjesto u futsalu, košarci i pikadu, treće mjesto u odbojci i četvrto mjesto u debati.

Pored naših studenata, Filozofijada je okupila studente filozofskih i filoloških fakulteta iz Beograda, Novog Sada, Zagreba, Splita, Sofije, Osijeka, Niša, Kragujevca, Kosovske Mitrovice.

Hvala svima koji su bili dio ove tradicionalno lijepe regionalne priče i čestitamo na postignutim rezultatima!