DreamBuilder program za žene preduzetnice – prijave otvorene do 3. marta

DreamBuilder program za žene preduzetnice, koji je osmislila Američka asocijacija Akademija preduzetnica (AWE, Academy for Women Entrepreneurs) u saradnji sa Arizona Stejt Univerzitetom, počinje 10. marta a prijave su otvorene do 3. marta na linku: https://bit.ly/34ZWEZp

Žene predstavljaju pokretačku snagu svjetske ekonomije.

Ako ste i vi među onima koje imaju ambiciju da postanu preduzetnice, imamo pravu priliku za vas!

Američka asocijacija Akademija preduzetnica (AWE, Academy for Women Entrepreneurs) u saradnji sa Arizona Stejt Univerzitetom osmislila je Dreambuilder program i uz pomoć Stejt departmenta stavila ga na raspolaganje svim ženama svijeta koje maštaju o tome da započnu svoj biznis.

Ovaj onlajn program sastoji se od 13koraka koje je neophodno preći na tom putu, na kraju kojeg vas čeka vaš lični biznis plan. U verziji koja će biti dostupna našim kandidatkinjama na engleskom jeziku, onlajn program imaće dragocjenu dopunu u hibridnim radionicama koje ćemo svake sedmice imati sa mladim uspješnim preduzetnicama iz Crne Gore.

Mogu se prijaviti sve žene iz Crne Gore bez obzira na godište i mjesto.